Perspektywy rozwoju branży bezpieczeństwa w 2022 r.

August 17, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Perspektywy rozwoju branży bezpieczeństwa w 2022 r.

Perspektywy rozwoju branży bezpieczeństwa w 2022 roku zaczynają się od subtelności.

 

1 rynek

Liderami rynku zawsze byli branża bezpieczeństwa, przedsiębiorstwa i sektory rządowe.W 2022 r. rynek konsumpcji indywidualnej gospodarstw domowych powinien się bardzo rozwinąć.do B, do G, do C powinny być trzy punkty.

 

2 Technologia

Powinny być dostępne produkty zabezpieczające zakodowane w standardzie H.266.Kamery front-end 8K powinny być wyposażone w kodowanie H.266.Oczywiście są pewne wątpliwości.HiSilicon został zniesiony, Ambarella jest w stagnacji w branży zabezpieczeń, a wielu innych krajowych producentów chipów SOC jest stosunkowo niedoświadczonych w rozwoju nowych technologii i nowych produktów (bezsilnych lub przedsiębiorczych). Wydaje się, że rynek chipów bezpieczeństwa SOC wkroczył w Okres Walczących .W epoce możemy jedynie spodziewać się koronacji nowego cesarza.Zastosowanie 5G w branży bezpieczeństwa jest obecnie niejasne.Nawet zawsze uważałem, że ostateczny los samego 5G powinien być taki sam jak 3G, które może być tylko technologią przejściową.Funkcje sztucznej inteligencji będą dalej przenikać od strony rozwiązań i produktów do frontonu sprzętowego czujników, dostawców usług internetowych i SOC.Te same wymagania dotyczące funkcji niskiego poboru mocy zostaną dalej przeniesione do czujnika, części SOC.

 

3 produkty

W 2022 roku rynek zabezpieczeń będzie koncentrował się na domowych produktach zabezpieczających o niskim poborze mocy. IoB, Internet zachowań, Internet zachowań, produkty i rozwiązania, które rejestrują, przetwarzają i analizują zachowania ludzi w ich codziennym życiu.

 

4 Filozofia

Zielona ochrona środowiska (produkty o niskim poborze mocy, zielona pamięć masowa), pan-security (atrybuty bezpieczeństwa produktów, firm i branż, granice się zacierają), chmura (VSaaS).

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Elaine
Tel : +8613530036550
Faks : 86-755-2782-1680
Pozostało znaków(20/3000)