aboutus

Linia produkcyjna

Linia produkcyjna

D-Fit jest jednostką badawczą po doktoracie z Shenzhen jako centrum do ustanowienia systemu centrum badawczo-rozwojowego, który promieniuje Pekin, Szanghaj, Wuhan i Changsha, i planuje zainwestować w badania i rozwój w Xi'an, Chengdu, Chongqing i Shijiazhuang .

Firma ma prawie 5000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i produkcyjnej, 14 linii produkcyjnych, miesięczna zdolność produkcyjna to ponad 600 tys.

Nasze atuty:

1. Najbardziej profesjonalny i niezawodny producent inteligentnych i ukrytych kamer i rozwiązań bezpieczeństwa w Chinach od 2006 roku.

2. Cena jest konkurencyjna i do negocjacji, duża ilość może uzyskać większy rabat.

3. Zaakceptuj usługę OEM i ODM, aby spełnić różne wymagania rynku i zapotrzebowania konsumentów.

4. Profesjonalne umiejętności i zaawansowany sprzęt pomagają zminimalizować koszty.

5. Przyjmuje system zarządzania ISO9001 i 6S, posiada procesy kontroli jakości IQC-IPQC-FQC-OQC w celu zapewnienia jakości produktu.

6. Dobra polityka gwarancyjna (roczna gwarancja i wsparcie techniczne przez całe życie) oraz serwis posprzedażny.

OEM / ODM

Usługa OEM / ODM

Aby sprostać różnym potrzebom rynku i potrzebom klientów, D-Fit może wykonać niestandardową obudowę według potrzeb, w tym logo na obudowie i na zewnątrz.

Po przesłaniu do nas pliku projektu sprawy zaczniemy przygotowywać próbkę do sprawdzenia.

Nie rozpoczynamy produkcji, dopóki nie będziesz zadowolony. Możemy również konfigurować i zmieniać parametry i funkcje niektórych produktów zgodnie z życzeniem klientów.

Usługi marki

Zawsze jesteśmy dostawcą sprzętu dla wielu marek krajowych i zagranicznych i nawiązaliśmy z nimi stabilne długoterminowe relacje współpracy, zapewniając klientom produkty i usługi wysokiej jakości, a budowanie światowej klasy marki zawsze było naszym celem.

R & D

R & D

D-Fit zatrudnia ponad 1000 osób, w tym ponad 200 pracowników działu badań i rozwoju oraz personelu obsługi technicznej.

Inwestycje w badania i rozwój stanowią 8,99% sprzedaży firmy (2018), a kwota bezwzględna znajduje się w czołówce branży.

Dlatego nasi specjaliści mogą stale doskonalić i poprawiać jakość i funkcjonalność produktów.

Są wrażliwe na zaawansowaną technologię i funkcje niektórych produktów w tej samej branży na rynku i stale promują stabilność i funkcjonalność produktów, dzięki czemu jesteśmy wiodącą firmą pod względem wydajności kosztowej produktów.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Elaine
Tel : +8613530036550
Faks : 86-755-2782-1680
Pozostało znaków(20/3000)