aboutus

Profil firmy

 

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd. chce stać się wiodącym na świecie dostawcą usług bezpieczeństwa i wywiadowczych.Zakres działalności obejmuje: zaawansowaną wysoką rozdzielczośćsprzęt do jawnego i ukrytego nadzoru, urządzenie nagrywające, produkty z serii smart (kamera dla dzieci, niania, kamera wifi itp.) oraz aplikacje i rozwiązania sztucznej inteligencji.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

Zdolność produkcyjna

D-Fit to jednostka badawcza pod tytułem doktora, której Shenzhen jest centrum do stworzenia systemu centrum badawczo-rozwojowego, który promieniuje Pekin, Szanghaj, Wuhan i Changsha, i planuje zainwestować w badania i rozwój w Xi'an, Chengdu, Chongqing i Shijiazhuang .Nasza firma maprawie 10000 metrów kwadratowych bazy biurowej i produkcyjnej, 14 linii produkcyjnych, miesięczna zdolność produkcyjna to ponad 1000K.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

Uzyskany certyfikat

Jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech i dual-soft, D-Fit zawsze podąża za innowacjami technologicznymi zorientowanymi na potrzeby użytkowników, jako siłą napędową do ciągłego tworzenia produktów i usług o wysokiej wartości dla użytkowników.Obecnie nasza firma posiada setki podstawowych praw własności intelektualnej, a wszystkie produkty przeszły międzynarodowe certyfikaty, takie jakFCC / CE / ROHS / CCC.Przyjmuje system zarządzania ISO9001 i 6S, posiada procesy kontroli jakości IQC-IPQC-FQC-OQC.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

 

Współpraca z klientami

Nasze produkty od dawna cieszą się uznaniem użytkowników.Nasze produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i regionów, w tym do Turcji, Peru, Egiptu, Włoch, Hiszpanii, Indii, Australii, USA, Brazylii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Izraela itp. Jesteśmy preferowanym producentem produktów z serii smart i security dla wielu znanych marek na świecie.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

Zespół firmy

Nasza firma zatrudnia ponad 2000 osób, w tym ponad 600 pracowników działu badań i rozwoju oraz obsługi technicznej.

Inwestycje w badania i rozwój stanowią 8,99% sprzedaży firmy (2018 r.), Nasz zespół sprzedaży dostarcza naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości, zapewniając im najlepsze doświadczenia i pełniąc rolę posłańca w celu rozpowszechniania kultury i wartości firmy, dzięki czemu nasz Klienci mogą nas coraz lepiej poznać i zaufać. Profesjonalny zespół techniczny i obsługa posprzedażna umożliwiają naszym klientom uzyskanie najbardziej profesjonalnych wskazówek technicznych i najlepszych rozwiązań w najkrótszym czasie.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

Historia

2004 -D-fit została założona, rozpoczęła działalność w zakresie systemów CCTV i zainwestowała w badania i rozwój oraz produkcję przednich kamer.

2005 -D-fit objął wiodącą rolę w wykorzystaniu systemu ERP w branży do zarządzania informacjami

2006 - Pierwsza 16-kanałowa karta do kompresji dźwięku w czasie rzeczywistym została wydana, a także 4/8 / 16-kanałowa karta do kompresji dźwięku w czasie rzeczywistym oparta na H.264. Wprowadzono pełną gamę wbudowanych urządzeń DVR z kompresją H.264.

2007 - powstała stacja badawcza podoktorancka D-fit, nasza firma przeniosła się do nowego biura o powierzchni 2000 metrów kwadratowych

2008 -D-fit pomyślnie przeszedł międzynarodowy system jakości ISO9001: dołączył do członka komitetu ds. Komunikacji Narodowego Komitetu Technicznego ds. Normalizacji Systemów Alarmowych i Alarmowych oraz uczestniczył w formułowaniu norm dotyczących produktów

2009 -D-fit uzyskał „Certyfikat Kwalifikacji Przedsiębiorstwa Importowego i Eksportowego Chińskiej Republiki Ludowej”, co oznacza, że ​​nasza firma ma prawo do importu i eksportu we własnym zakresie.

2010 - Zdany amerykański test laboratoryjny BACL, uzyskany certyfikat CE i FCC, D-fit zdobył znaną markę chińskich produktów bezpieczeństwa wybranych przez media A & S

2011 - Niezależne badania i rozwój systemu serwerowego centrum sieci DVR zostały wybrane do nowego krajowego planu produktu

2012 - Transformacja przedsiębiorstwa, wejście w dziedzinę kosmicznej inteligencji, wprowadzenie pierwszej na świecie kamery w chmurze HD na milion

2013 - Relacje publiczne, doświadczenie transformacji i modernizacji spotkały się z zainteresowaniem mediów i rządu, wiele mediów sukcesywnie donosiło, że odwiedzili firmę przywódcy prowincji i gmin na wszystkich poziomach

2014- Wprowadzono 22-krotny ruch 1080p all-in-one z niezależnymi prawami własności intelektualnej, kamera 1080P sieci / kamera kopułkowa SDI HD

Kamera sieciowa D-fit 2015 wygrała w pierwszej dwudziestce w trzecim konkursie patentowym na chiński projekt. nasza firma przeprowadziła się do nowej rezydencji o powierzchni biurowej 5000 metrów kwadratowych.

2016 - Pozycja rynkowa, sprzedaż produktów gwałtownie rośnie, główne kategorie wchodzą do Ameryki Północnej, w rankingu TOP10 w Europie.

2017 -D-fit zdobył 10 najlepszych chińskich marek bezpieczeństwa w dziedzinie cyfrowego monitoringu, integracji systemów, CCTV i cyfrowego nadzoru

2018 - Ponownie przełom, z setkami podstawowych praw własności intelektualnej, w tym patentami na wynalazki

Usługa

Najlepsza usługa technologii D-fit

Ścisła kontrola jakości produkcji

a) Kontrola surowców

Na naszym terenie jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre relacje, mamy od nich dużą i stabilną ilość zakupów i gwarantują nam dostarczanie materiałów o stabilnej jakości. Umówili osobę odpowiedzialną jedynie za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

b) Warsztat

Mamy teraz wysokiej klasy warsztaty przeciwpyłowe i każdy pracownik jest zmuszony do noszenia klipsów i nakładek na buty. Zanim wejdą do warsztatu, istnieje prysznic z powietrzem, aby zachować higienę. Dzięki temu środowisko pracy jest czyste i bezpieczne.

c) Kontrola jakości

c1. QC w warsztacie

Czterech przełożonych sprawdzi, czy produkty odpowiadają jakości

c2. Kontrola jakości w opakowaniu

Przed wykonaniem opakowania pracownicy sprawdzają, czy paczki zawierają włosy i kurz.

d) Jakość narzeka

Jeśli klienci zgłaszają reklamacje dotyczące jakości, przekażemy je naszemu zespołowi serwisowemu. Będą podlegać bezpośrednio naszemu kierownikowi fabryki. Zazwyczaj spotkamy się z działami produkcji, zakupów i pakowania w ciągu 24 godzin i udzielimy odpowiedzi w ciągu 48 godzin z informacją zwrotną i rozwiązaniem.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych folii termokurczliwych, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje pytania na nasz e-mail: elaine @ szd-fit.com i czekamy na współpracę z Tobą.

Siła: Siła wynikająca z konkurencyjności rynkowej, siła okazała się odzwierciedlona na rynku, udowadniamy.

Pasja: Bogaty duch naszej marki, żywy zespół, solidne podstawy, perspektywy branżowe, jasne programowanie celów, nasza pasja z większej pewności siebie.

Zespół: Od wielu lat zanurzony w praktyce, międzynarodowy krajowy i międzynarodowy przemysł oraz umiejętności zawodowe i kwalifikacje zawodowe, profesjonalizm oraz silny i pełen życia.

Zdolność: Test zdolności pierwszego kroku myśli, a zdolność drugiego kroku testu ma działać, trzeci krok jest wynikiem, pozwól nam inspekcja krok po kroku potwierdza.

Wizja: Wiodące marki w branży to jeden z naszych procesów. Naszym celem jest stać się marką pracowników, partnerów, konsumentów, szacunku i miłości.

Uwaga: Przywiązujemy wagę do powrotu personelu, przywiązujemy również wagę do interesów partnerów, zawsze zwracamy uwagę na interesy konsumentów, bardziej dbamy o użyteczny wkład w sprawy społeczne, środowiskowe.

Nasz zespół

Nasz profesjonalny zespół:

Technologia D-fit łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, jako rozszerzenie naszej działalności, witamy więcej przyjaciół.

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków, a my zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia. Cenimy czas, który razem uczymy się i uczymy.

Przez cały rok nasza firma organizuje różne działania w naszych zespołach, takie jak Boże Narodzenie, mogą cieszyć się kolorowym życiem oprócz pracy i organizuje przyjęcie z okazji urodzin członków naszego zespołu, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodzinami.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Elaine
Tel : +8613530036550
Faks : 86-755-2782-1680
Pozostało znaków(20/3000)